kpb

Planeta singli 3 (Planet Single 3)

tytuł oryginalny: Planeta Singli 3

reżyseria: Sam Akina, Michał Chaciński
aktorzy: Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Bogusław Linda, Borys Szyc.

czas trwania: 102 min.
produkcja: Polska 2018
premiera: 2019-02-08
język: polski
napisy: angielskie
in Polish with English subtitles
info: Letnie Tanie Kinobranie

fot. Adam Pluciński

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości znanych z poprzednich filmów. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.

Trzecia część i wielki finał komediowego hitu, który rozbawił do łez miliony widzów. Powrócą uwielbiani bohaterowie, w których wcielili się Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Piotr GłowackiDanuta Stenka. Pojawią się również nowe nazwiska, bowiem do obsady dołączyli Bogusław Linda i Borys Szyc.

 

| Tomek and Ania finally decide to get married. The wedding is supposed to take place in the countryside with long-estranged relatives. as hosts. Despite their best efforts, with the guests' arrival chaos ensues.

 

Pokazy w ramach: Letnie Tanie Kinobranie 2019, tydzień 8: filmy, które cię rozbawią

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share