kpb

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

tytuł oryginalny: Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

reżyseria: Kordian Piwowarski
aktorzy: Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Anna Mucha

czas trwania: 93 min.
produkcja: Polska 2018
premiera: 2019-01-25
język: polski
in Polish

Kasia  nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn i od razu wpada w kłopoty. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż i córka Agnieszka – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

 

Trzecia odsłona kultowej dziś serii komediowej, której początek dał film Kogel-mogel Romana Załuskiego z 1988 roku. Na ekranie ponownie Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa KasprzykZdzisław Wardejn, a także Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Nikodem Rozbicki (Bejbi blues, Listy do M. 3) i Aleksandra Hamkało (Gotowi na wszystko. Exterminator).

 

ZWIASTUN: 

Bookmark and Share