kpb

Powrót Bena

tytuł oryginalny: Ben is Back

reżyseria: Peter Hedges
aktorzy: Julia Roberts, Lucas Hedges, Courtney B. Vance, Kathryn Newton, Michael Esper

czas trwania: 103 min.
produkcja: USA 2018
premiera: 2019-01-11
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles
info: Letnie Tanie Kinobranie

Gdy Holly (Julia Roberts) wraca do domu ze świątecznych zakupów, zastaje na schodach nieoczekiwanego gościa – swojego syna Bena (Lucas Hedges), który nie powinien był opuszczać ośrodka odwykowego. Kochająca matka,  mimo obaw, przyjmuje go z otwartymi ramionami. Ma nadzieję, że Ben jest „czysty” i będzie mogła cieszyć się Bożym Narodzeniem z nim i resztą rodziny. Okazuje się jednak, że wizyta Bena może sprowadzić poważne kłopoty. Podczas kolejnych 24 godzin, które mogą zmienić na zawsze ich życie, Holly zrobi wszystko, by uratować ukochane dziecko.

W głównych bohaterów wcielili się Julia Roberts i Lucas Hedges, który zwrócił uwagę widzów swoimi znakomitymi rolami w takich filmach, jak Manchester by the Sea, Lady Bird czy Trzy billboardy za Ebbing, Missouri. Scenarzystą i reżyserem filmu jest jego ojciec Peter Hedges, autor scenariuszy do filmów Był sobie chłopiec i Co gryzie Gilberta Grape'a.

 

| Follows the charming yet troubled Ben Burns (Hedges), who returns home to his unsuspecting family one fateful Christmas Eve. Ben's wary mother Holly Burns (Roberts) welcomes her beloved son's return, but soon learns he is still very much in harm's way. During the 24 hours that may change their lives forever, Holly must do everything in her power to avoid the family's downfall.

 

Pokazy w ramach: Letnie Tanie Kinobranie 2019, tydzień 6: Filmy, które cię poruszą

 

Wcześniej w ramach: Powrót Bena - pokaz przedpremierowy

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share