kpb

Baranki w pieluchach - NiewinnaRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

9 września zapraszamy na pełen namiętności thriller NIEWINNA z Liamem Neesonem, Laurą Linney i Antonio Banderasem. 

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 9 września, godz. 11.00

NIEWINNA | THE OTHER MAN
reż. Richard Eyre, USA/Wielka Brytania 2008, 88'
 
Liam Neeson, Laura Linney i Antonio Banderas w intrygującej historii, w której miłość zmienia się w obsesję.

Peter (Liam Neeson) i Lisa (Laura Linney) są małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Ich świat wydaje się być poukładany: Peter jest odnoszącym sukcesy biznesmenem, a Lisa cenioną projektantką butów. Pewnego dnia Lisa znika. Peter jest załamany. Jednak rozpacz zmienia się w furię, gdy w komputerze żony znajduje jej intymne zdjęcia z innym mężczyzną. Ten sam człowiek - Ralph (Antonio Banderas) od lat wysyła Lisie e-maile. Zdruzgotany Peter podejmuje desperacką próbę zmierzenia się z przeszłością żony. Planuje poznać Ralpha i go zabić.

Specjalista od obsesji i odważny obserwator - reżyser Richard Eyre (Notatki o skandalu), przedstawia pełen namiętności thriller według opowiadania Bernharda Schlinka (Lektor).


Cykl polecają:
Kreatywka   Pieluszkarnia  Klub Kangura Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep NaturalnyBaby Shower Mali Turyści  
Bookmark and Share

archiwum