kpb

O tym się nie mówi - pokaz filmu i spotkanie z twórcami

O TYM SIĘ NIE MÓWI (reż. Marek Osiecimski)
pokaz filmu i spotkanie z twórcami
sobota, 22 października 2022, godz. 12.00
Małopolski Ogród Sztuki
(ul. Rajska 12)

 


W sobotę 22 października, w sali kinowej w Małopolskim Ogrodzie Sztuki (ul. Rajska 12) odbędzie się pokaz filmu dokumentalnego O tym się nie mówi, który powstał dzięki akcji crowdfundingowej. Po seansie z widzami spotkają się twórcy dokumentu: reżyser Marek Osiecimski i lekarz Dominik Przeszlakowski.


Film dokumentalny O tym się nie mówi jest społecznym głosem sprzeciwu wobec wyroku Trybunału Konstytucjonalnego z 22 października 2021 roku. Zawiera prawdziwe, bolesne historie kobiet oraz rzetelną, naukową wiedzę na temat wad embriopatologicznych.


Twórcy filmu: Jako grupa osób aktywnych społecznie wierzymy, że razem jesteśmy w stanie pokazać społeczeństwu prawdziwe efekty politycznej decyzji niosącej niewyobrażalne cierpienie i samotność kobiet.


Dokument powstał dzięki wsparciu 2028 osób w ramach zbiórki publicznej.


Po pokazie 22 października, odbędzie się spotkanie z twórcami filmu, w którym wezmą udział reżyser Marek Osiecimski i lekarz Dominik Przeszlakowski.


Wstęp na pokaz filmu jest bezpłatny.
Bezpłatne wejściówki można odbierać od 17.10 w kasie Kina Pod Baranami Rynek Główny 27 oraz w Małopolskim Ogrodzie Sztuki ul. Rajska 12. Przysługują maksymalnie dwie wejściówki na osobę.

 

PARTNERZY WYDARZENIA:
Kino Pod Baranami
Teatr w Krakowie im. Juliusza Słowackiego
Scena MOS - Teatr im. Juliusza Słowackiego

Bookmark and Share

archiwum