kpb

Kinobranie 2020 na dziedzińcu #4 - Dżentelmeni

Letnie Tanie Kinobranie 2020
- pokaz na dziedzińcu Pałacu pod Baranami #4:
Dżentelmeni (reż. Guy Ritchie)
Kino Pod Baranami
środa, 22 lipca 2020, godz. 21.30

 

 

14. wakacyjny festiwal filmowy Letnie Tanie Kinobranie to ponad 100 filmów ujętych w 8 cykli tematycznych, dodatkowe tytuły na e-kinopodbaranami.pl oraz… wyjątkowe seanse pod gwiazdami w przestrzeni renesansowego Pałacu pod Baranami! 
22 lipca na plenerowym ekranie - Dżentelmeni Guya Ritchiego, który powraca w gangsterskie rewiry i każe królowi komedii romantycznej, Hugh Grantowi wywieść w pole plejadę gwiazd zaprawionych w kryminalnych porachunkach. Bilety w cenie 9 zł.

 


fot. Sabina Szkarłat

Plenerowy pokaz, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, odbędzie się na dziedzińcu Pałacu pod Baranami.
Do dyspozycji widzów będą otwarte do późna bary i kawiarnie - pałacowi sąsiedzi Kina Pod Baranami.


BILETY: 9 zł
Miejsca nienumerowane.

 

Pokaz odbędzie się z zachowaniem wszystkich obowiązujących zaleceń sanitarnych. Do dyspozycji widzów będą środki dezynfekcyjne do odkażania rąk, a miejsca siedzące zostaną umieszczone w odpowiednich odległościach od siebie.
Podczas wizyty w plenerowym kinie należy mieć zakryte usta oraz nos.
Zobacz przygotowany przez Kino Pod Baranami spot Zakryj usta, zakryj nos i chodź do kina.

 

 

 

O FILMIE:

DŻENTELMENI | THE GENTLEMEN
(Guy Ritchie) GB 2019, 115’

Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz (Hugh Grant) szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.

 

ZWIASTUN:

 

 
Bookmark and Share

archiwum