kpb

E-Kino Pod Baranami online!

Otworzyliśmy dla Was wirtualne sale Kina Pod Baranami!


Kino pozostaje zamknięte, ale my nieustannie działamy! Uruchomiliśmy dla Was platformę streamingową e-kinopodbaranami.pl.


Platforma powstała po to, byśmy mogli pozostać w kontakcie. Ma także służyć jako wsparcie finansowe dla kina, które w czasach epidemii nie ma żadnych przychodów.
Widzów spragnionych filmowych wrażeń i wspominających ekscytujące dyskusje o filmach, zapraszamy więc do wirtualnych sal kinowych, które staną się nową przestrzenią filmowych spotkań kinomanów.


To nie jest zwykła platforma VOD, to raczej kino internetowe. W E-Kinie Pod Baranami pokażemy filmy, które jeszcze nie tak dawno można było zobaczyć na ekranie kinowym.
Będziemy też wracać do starszych tytułów, które warto przypomnieć.


W internecie odbywać się będą wydarzenia specjalne: filmy z prelekcją, rozmowy z twórcami, a zwłaszcza spotkania dyskusyjne, z których słynie Kino Pod Baranami. Będziemy kontynuować wirtualne odsłony naszych klubów filmowych (Spotkania Młodych Amatorów Kina, Studencki Nocny Klub Filmowy) oraz rozmów inspirowanych filmami i moderowanych przez specjalistów (np. Premiery Psychologiczne).


E-Kino Pod Baranami pojawia się jako młodszy, wirtualny brat Kina Pod Baranami i mamy nadzieję, że również kiedy minie czas epidemii, będą działać razem i wzajemnie się uzupełniać.

 

Zarejestruj się i ciesz się Kinem Pod Baranami we własnym domu!


 
 
 
PATRONAT MEDIALNY:

 
 
 
 
PARTNERZY:

Shift72 vs Brightcove | Discover the all-in-one OTT alternative to ...
ScreenPlus Partners With Vista Group To Launch Streaming Platform ... 

Bookmark and Share

archiwum