kpb

studencki Nocny Klub Filmowy: Jezioro dzikich gęsi

czwartek, 19 marca 2020, godz. 22.45
WYDARZENIE PRZEŁOŻONE NA INNY TERMIN

 

 

Zapraszamy studentów na spotkanie Nocnego Klubu Filmowego. Tym razem na ekranie Jezioro dzikich gęsi, nominowany do Złotej Palmy stylowy, poetycki i wielowarstwowy kryminał neo-noir Diao Yinana, w którym nic nie jest takie, jak wydaje się być na pierwszy rzut oka.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

BILETY: 12 zł

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE:     

JEZIORO DZIKICH GĘSI | NAN FANG CHE ZHAN DE JU HUI
(Diao Yinana) CN/FR 2019, 117'

Główny bohater filmu, gangster Zhou, wpada w poważne tarapaty. Po tym, jak omyłkowo zastrzelił policjanta, sam staje się ruchomym celem. Jedyną szansą dla mężczyzny jest ucieczka. Pomocy Zhou szuka u miejscowej prostytutki. To właśnie kobieta ma być jego łącznikiem ze światem. Zwłaszcza że nikomu oprócz niej nie może zaufać.

 

ZWIASTUN:

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 

MÓWIĄ O NAS:


         

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum