kpb

studencki Nocny Klub Filmowy: Jezioro dzikich gęsi (przedpremierowo!)

czwartek, 25 czerwca 2020, godz. 23.30

 

 

W czwartek, 25 czerwca zapraszamy na pierwszy po przerwie, a równocześnie kończący sezon studencki Nocny Klub Filmowy z filmem Jezioro dzikich gęsi. Ten stylowy, poetycki kryminał neo-noir jest prawdziwą ucztą dla zmysłów, a jego polska premiera zaplanowana jest na 31 lipca.


Gospodarzem spotkania będzie niegdysiejszy Nocnikowy bywalec Tomek Łętocha -  absolwent Studiów Azjatyckich Uniwersytetu Jagiellońskiego, który mieszkał w Xiamen oraz na Tajwanie.


UWAGA! Ze względu na zachowanie zasad reżimu sanitarnego, ilość miejsc na sali bardzo ograniczona.

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie.

 

BILETY: 15 zł (dla studentów)

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE:     

JEZIORO DZIKICH GĘSI | NAN FANG CHE ZHAN DE JU HUI
(
Yi'nan Diao) CN/FR 2019, 117'

Główny bohater filmu, gangster Zhou, wpada w poważne tarapaty. Po tym, jak omyłkowo zastrzelił policjanta, sam staje się ruchomym celem. Jedyną szansą dla mężczyzny jest ucieczka. Pomocy Zhou szuka u miejscowej prostytutki. To właśnie kobieta ma być jego łącznikiem ze światem. Zwłaszcza że nikomu oprócz niej nie może zaufać.

 

ZWIASTUN:

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 

MÓWIĄ O NAS:


         

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum