kpb

Baranki w Pieluchach: Berlin, Barcelona

czwartek, 18 kwietnia 2019, godz. 11.00

 

 

w czwartek, 18 kwietnia o godzinie 11.00, w ramach cyklu Baranki w Pieluchach zapraszamy rodziców z niemowlakami na pokaz filmu Berlin, Barcelona - triumfatora Festiwalu Filmów Hiszpańskojęzycznych w Maladze 2018 i hitu tegorocznego Tygodnia Kina Hiszpańskiego. Bilety w cenie 14 zł.

 

Motorem historii piątki przyjaciół są upływ czasu i zmiany, jakich doświadczamy. To też opowieść o jednym z najgorszych uczuć, jakie towarzyszą pożegnaniu.

 

BILETY: 14 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

BERLIN, BARCELONA | LES DISTÀNCIES
(Elena Trapé) Hiszpania 2018, 99'

 

Katalońskie Nagrody Filmowe Gaudí 2019: najlepszy film w języku katalońskim, 6 innych nominacji
Festiwal Kina Hiszpańskojęzycznego w Maladze 2018: Złota Biznaga dla najlepszego filmu, Srebrna Biznaga dla najlepszego reżysera (Elena Trapé) i najlepszej aktorki (Alexandra Jiménez)

Olivia (Alexandra Jiménez), Guille (Isak Férriz), Eloi (Bruno Sevilla) i Anna (María Ribera) jadą do Berlina złożyć niespodziewaną wizytę swojemu przyjacielowi, Comasowi (Miki Esparbé) z okazji jego 35. urodzin. Na miejscu okazuje się jednak, że nie wita on ich tak ciepło, jak się spodziewali. Podczas weekendu spędzonego w Niemczech, przyjaciele oddalają się od siebie. Wydawać by się mogło, że życie każdego z nich przebiegało inaczej. Podczas wspólnej podróży znaczenie ich przyjaźni zostanie poddane w wątpliwość. Bohaterowie opowieści zmierzą się z przygnębiającym poczuciem, że ich życie nie płynie tak, jak sobie wymarzyli, kiedy byli bardzo młodzi. Razem odkryją, że czas i odległość mogą wszystko zmienić. Napięcie rośnie, a przyjaźń zostaje wystawiona na próbę.

 

ZWIASTUN:

 

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum