kpb

Do kina na desce!

DO KINA NA DESCE
- przyjeżdżając na deskorolce na pokaz filmu Jutro albo pojutrze
kupisz bilet w niższej cenie!

Kino Pod Baranami

 


Credit-Hulu/Joker Mag Illustration


 
Jutro albo pojutrze – nominowany do Oscara dokument, osadzony w środowisku amerykańskich deskorolkarzy – już od 5 kwietnia na ekranach Kina Pod Baranami.  Każda osoba, która przyjedzie na seans na deskorolce, kupuje bilet w niższej cenie. 


 
Zapraszamy na pokazy wyjątkowego dokumentu Jutro albo pojutrze - realizowanego na przestrzeni 12 lat imponującego filmowego debiutu, opowiadającego o życiu trzech zapalonych deskorolkarzy. Doceniony na międzynarodowych festiwalach film Binga Liu (będącego także jednym z bohaterów) jest spontanicznym portretem młodego pokolenia, zachwycającym swoją autentycznością i uniwersalnym wydźwiękiem.Szczególne znaczenie w Jutro albo pojutrze ma deskorolka, będąca źródłem rozrywki, satysfakcji, spełnienia, samorealizacji, ale też symbolem wolności i przyjaźni. Zainspirowani filmem, zachęcamy widzów do przyjazdu na seans na desce oraz do wzięcia udziału w fotograficznej zabawie na Instagramie. Do wygrania jest m.in. darmowy serwis czyszczenia i smarowania łożysk i trucków w BCX24 - w sam raz na rozpoczęcie sezonu :) Wystarczy zrobić zdjęcie swojej deskorolki na terenie Kina Pod Baranami i zamieścić je na Instagramie z hasztagiem #kinopodbaranami.     


Widzowie, którzy przyjadą na seans Jutro albo pojutrze na deskorolce otrzymają bilet w specjalnej - promocyjnej cenie: 13 zł (wt-czw) lub 15 zł (pt-nd).

 

WSPARCIE:

             

Bookmark and Share

archiwum