kpb

Bohemian Rhapsody - pokaz przedpremierowy

BOHEMIAN RHAPSODY (reż. Bryan Singer)
- pokaz przedpremierowy

Kino Pod Baranami

piątek, 26 października 2018, godz. 19.00 (Sala Czerwona - WYPRZEDANY)
piątek, 26 października 2018, godz. 19.15 (Sala Niebieska)

 

W piątek, 26 października, w Kinie Pod Baranami usłyszycie piosenki legendarnej grupy Queen podczas przedpremierowego pokazu filmu Bohemian Rhapsody. W roli wokalisty zespołu, Freddiego Mercury'ego wystąpił Rami Malek. Zapraszamy!

 

Zatytułowany na cześć jednej z najpopularniejszych piosenek zespołu film Bohemian Rhapsody to fascynująca podróż do czasu pamiętnego koncertu w ramach Live Aid w lipcu 1985 roku, podczas którego 72 tysiące widzów klaskało w jednym tempie do rytmu utworu Radio Ga Ga. Ten niezwykły występ został uznany za najlepszy koncert rockowy w historii, a zespół Queen znalazł się w słynnej Rock and Roll Hall of Fame. W 2007 roku słuchacze radia BBC uznali zespół za najlepszą brytyjską grupę wszech czasów.

Wypełnione energią najnowsze dzieło Bryana Singera, twórcy takich filmów jak Walkiria i Podejrzani, jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. W roli głównej wystąpił Rami Malek, gwiazda cenionego serialu Mr. Robot. Na ekranie partnerują mu m.in. Aidan Gillen (serial Gra o Tron) i Tom Hollander (Duma i uprzedzenie).

 

Polska premiera: 2 listopada 2018 roku

 

Uwaga!

Bilety na pokaz filmu w Sali Czerwonej zostały wyprzedane. Zapraszamy na pokaz filmu w Sali Niebieskiej.

 

HARMONOGRAM PROJEKCJI:

piątek, 26 października
19.00
BOHEMIAN RHAPSODY | BOHEMIAN RHAPSODY
reż. Bryan Singer, Wielka Brytania/USA 2018, 134'
Sala Czerwona - WYPRZEDANY

 

19.15 BOHEMIAN RHAPSODY | BOHEMIAN RHAPSODY
reż. Bryan Singer, Wielka Brytania/USA 2018, 134'
Sala Niebieska

 

BILETY:

22 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy)

 

O FILMIE: 

BOHEMIAN RHAPSODY | BOHEMIAN RHAPSODY
reż. Bryan Singer, Wielka Brytania/USA 2018, 134'

Porywająca opowieść o legendarnym zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddiem Mercurym, który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót grupy podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego przeszedł do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum