kpb

Kino Dzieci prezentuje: Kapitan Morten i Królowa Pająków

KINO DZIECI PREZENTUJE:
Kapitan Morten i Królowa Pająków (reż. K. Jancis, H. Nicholson, R. Unt)
- pokaz filmowy dla dzieci

sobota, 13 października 2018, godz. 11.45
Kino Pod Baranami

 

 

W sobotę, 13 października, zapraszamy małych kinomanów oraz ich opiekunów na specjalny okaz animacji poklatkowej Kapitan Morten i Królowa Pająków o przygodach chłopca ruszającego w pełną niebezpieczeństw podróż na miniaturowym statku.

 

Główny bohater filmu, mieszkający w niewielkim miasteczku 10-letni Morten, marzy o dalekiej, morskiej wyprawie. Pewnego dnia niespodziewanie kurczy się do rozmiaru owada i staje się kapitanem modelu statku, który sam zbudował. Szybko okazuje się, że żeglowanie to nie taka prosta sprawa, a chłopiec będzie potrzebował odwagi i sprytu, żeby bezpiecznie dobić do portu.

 

Kapitan Morten i Królowa Pająków prezentowany będzie z polskim dubbingiem. Film przeznaczony jest dla widzów powyżej 6. roku życia.

 

BILETY:

22 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy) | 14 zł (senior)

 

O FILMIE:

KAPITAN MORTEN I KRÓLOWA PAJĄKÓW
| CAPTAIN MORTEN AND THE SPIDER QUEEN
reż. Kaspar Jancis, Henry Nicholson, Riho Unt
Estonia/Belgia/Irlandia/Wielka Brytania 2018, 79’

wersja językowa: dubbing PL
dla dzieci w wieku: 6+

Domek na drzewie tuż nad brzegiem morza, to tu Morten spędza wolny czas pisząc listy do ojca i chowając się przed surową ciotką Annabelle. Chłopiec pragnie wybrać się w podróż, przeżywać przygody, odkrywać nieznane lądy. Pewnego dnia do portowego miasta przybywa zwariowany magik i obsypuje tajemniczym proszkiem Mortena,. Bohater zmniejsza się i przenosi na pokład statku-zabawki. Nie jest jednak jedynym członkiem załogi, czeka go spotkanie z Królową Pająków i jej świtą. Jakim kapitanem okaże się chłopiec? Morten będzie musiał wykazać się nie lada odwagą, by znaleźć sposób na uratowanie statku przed zatonięciem i odkryć drogę powrotu do prawdziwego świata.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum