kpb

Juliusz - pokaz przedpremierowy

JULIUSZ (reż. Aleksander Pietrzak)
- pokaz przedpremierowy

wtorek, 11 września 2018, godz. 19.05
Kino Pod Baranami

 

 

We wtorek, 11 września, zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu Juliusz - błyskotliwej komedii w reżyserii Aleksandra Pietrzaka. Na ekranie Wojciech Mecwaldowski, Jan Peszek, Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr.

 

Juliusz to pełnometrażowy debiut Aleksandra Pietrzaka, reżysera nagradzanych krótkich metraży Mocna kawa wcale nie jest taka zła oraz Ja i mój tata, prezentowanego w ramach cyklu Najlepsze polskie 30'. To pełna fantastycznych dialogów, zabawna historia nauczyciela plastyki, który próbuje nakłonić do życiowych swojego ojca-artystę. W roli głównej Wojciech Mecwaldowski, obok którego widzowie zobaczą Jana Peszka, Annę Smołowik i Rafała Rutkowskiego. W dodatkowych, zaskakujących rolach wystąpili Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr.

 

Polska premiera: 14 września 2018 roku.

 

BILETY:

20 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy)

 

O FILMIE:

JULIUSZ | JULIUSZ
reż. Aleksander Pietrzak, Polska 2018, 98'


fot. Gigant Films

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2018: konkurs główny

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki, którego głównym problemem w życiu jest ojciec – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii. Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum