kpb

Baranki Dzieciom (Wiosna 2018): Baranki we Włoszech

Baranki we Włoszech + warsztaty plastyczne

- wydarzenie towarzyszące przeglądowi Cinema Italia Oggi

niedziela, 8 kwietnia 2018, godz. 11.00

 

 

W niedzielę, 8 kwietnia, nasi mali widzowie odwiedzą słoneczną Italię w ramach spotkania pod hasłem Baranki we Włoszech. Niezastąpiona Mami Fatale przygotuje smakowitą lasagne, która w magiczny sposób przeniesie najmłodszych nad Zatokę Neapolitańską, w towarzystwie Bolka i Lolka dzieciaki znajdą się u samych stóp wulkanu Wezuwiusza, a dwa koty i jeden pies zaproszą najmłodszych na porcję pysznego spaghetti. Po seansie maluchy wezmą udział w warsztatach plastycznych. Zapraszamy!

 

PROGRAM:

niedziela, 8 kwietnia 2018, godz. 11.00
BARANKI WE WŁOSZECH
- Cinema Italia Oggi 2018 – wydarzenie towarzyszące

+ warsztaty plastyczne

BOLEK I LOLEK W EUROPIE: POD KRATEREM
reż. Romuald Kłys, Polska 1986, 9'
Bolek i Lolek wyruszają do Włoch. Po wizycie na Solfatara docierają do wulkanu Wezuwiusza. Chłopcy przeżywają fantastyczną przygodę, spotykając mitycznego boga ognia i wulkanów.
 
MAMI FATALE: ITALIANO
reż. Łukasz Kacprowicz, Polska 2014, 10'
Przed domkiem Mami ląduje helikopter, którym wnuczęta Mami, Cheddar i Pasta wracają do domu z wycieczki do Włoch. Dzieci przywiozły Mami specjalny upominek – przepis na lasagne, której smak przenosi do słonecznej Italii. Cheddar i Pasta ruszają w dalszą drogę, a Mami postanawia przyrządzić lasagne. Kiedy danie pojawia się na stole, po skosztowaniu Mami, Psina i Prosię natychmiast znikają – teleportują się nad Zatoką Neapolitańską! Rozpoczyna się wielka włoska przygoda, podczas której Prosię niespodziewanie odnajduje miłość swojego życia.
 
2 KOTY + 1 PIES: SPAGHETTI
reż. Bogdan Nowicki, Polska 1989, 10'
W maleńkim hoteliku dwa koty raczą się pysznym spaghetti, którego zapach przyciąga wygłodniałego psa. Niewychowany psiak pożera cały garnek makaronu tym samym pozbawiając koty posiłku. Z każdą chwilą przysparza swoim gospodarzom coraz więcej kłopotów.

Warsztaty plastyczne poprowadzi Joanna Nadgrodkiewicz, która na świat stara się patrzeć oczami dziecka. Szczególnie interesuje ją pedagogika teatru oraz edukacja Montessori. Współpracowała m.in. z Cricoteką, TR Warszawa i Dworkiem Białoprądnickim.

 

 

BILETY: 11 zł

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!Partnerzy cyklu:


                                       

 

         

 

Cykl polecają:


CzasDzieci.pl                   

 

Qlturka.pl       Mali Turyści        MiastoDzieci.pl

 

     

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum