kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy: Twarz (przedpremierowo!)

czwartek, 5 kwietnia 2018, godz. 23.15

 


fot. Bartosz Mrozowski

 

W czwartek, 5 kwietnia, zapraszamy na  kolejne spotkanie Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. W programie przedpremierowy pokaz nagrodzonego Srebrnym Niedźwiedziem na Berlinale filmu Twarz Małgorzaty Szumowskiej.

Na pierwszym kwietniowym Nocniku zobaczymy przedpremierowo najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej Twarz - inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami opowieść o młodym mężczyźnie, który z powodu wypadku musiał poddać się operacji przeszczepu twarzy. Po powrocie do rodzinnej wsi okazuje się, że dla swoich bliskich i sąsiadów stał się nagle obcym człowiekiem. W roli głównej wystąpił Mateusz Kościukiewicz (Wszystko co kocham, Amok), któremu towarzyszą Agnieszka Podsiadlik, nominowana w zeszłym roku do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za występ w filmie Baby Bump oraz Małgorzata Gorol, debiutująca na dużym ekranie, laureatka prestiżowych nagród teatralnych, między innymi Nagrody im. Leona Schillera.

Film prezentowany będzie z angielskimi napisami.

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

BILETY dla studentów: 11 zł

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE: 

TWARZ | MUG
reż. Małgorzata Szumowska, Polska 2017, 92’


fot. Bartosz Mrozowski

MFF w Berlinie 2018: Srebrny Niedźwiedź, konkurs główny

Jacek mieszka wraz ze swoją rodziną w małej wsi na południu Polski. Jest fanem zespołu Metallica, nosi długie włosy, dżinsową kamizelkę i skórzane spodnie. Chociaż sąsiedzi mają go za dziwaka, w rzeczywistości jest wesołym, kochającym człowiekiem. Niedawno znalazł dziewczynę, zaręczył się, planują wspólną przyszłość. Ustalony z góry bieg życia zakłóca nieszczęśliwy wypadek, na skutek którego mężczyzna dosłownie traci swoją twarz. Po nowatorskiej operacji przeszczepu w jednym ze śląskich szpitali Jacek wraca do domu, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować.  

ZWIASTUN:

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 

MÓWIĄ O NAS:


      

    

      

Bookmark and Share

archiwum