kpb

Baranki Dzieciom (Zima 2017): Porwanie Baltazara Gąbki

Porwanie Baltazara Gąbki + warsztaty plastyczne

niedziela, 12 listopada 2017, godz. 11.00

 

 

W niedzielę, 12 listopada, zapraszamy na kolejne spotkanie zimowej edycji cyklu Baranki Dzieciom. Tym razem najmłodsi wraz ze Smokiem Wawelskim wyruszą do Krainy Deszczowców na poszukiwania profesora Baltazara Gąbki. Po seansie, warsztaty plastyczne poprowadzi Anna Karlińska.

 

PROGRAM: 

niedziela, 12 listopada 2017, godz. 11.00
PORWANIE BALTAZARA GĄBKI
- zestaw bajek
reż. S. Dülz, A. Ledwig, W. Nehrebecki, E. Wątor, W. Wajser, Polska 1969-70, 50’
+ warsztaty plastyczne

Kultowy serial animowany na podstawie książki autorstwa Stanisława Pagaczewskiego pod tym samym tytułem. Słynny badacz, Baltazar Gąbka, wyrusza do Krainy Deszczowców w celu obserwacji obyczajów żab latających oraz zebrania nowych informacji do swojej pracy. Jego długa nieobecność w ojczyźnie zaniepokoiła księcia Kraka, który rozkazał zorganizować ekspedycję, mającą na celu sprowadzenie naukowca do kraju. Z Krakowa na ratunek wyrusza ekspedycja, w której skład wchodzą Smok Wawelski oraz Bartolini Bartłomiej herbu Zielona Pietruszka (nadworny kucharz). Wyruszają oni do Krainy Deszczowców samochodem-amfibią. Ich tropem podąża szpieg z Krainy Deszczowców, Don Pedro de Pommidore.

Odcinki: SMOK EXPEDITION | W ZBÓJECKIM OBOZIE | W KRAINIE KRÓLA SŁONECZKO | PRZEZ KRAJ DESZCZOWCÓW | ZDOBYCIE PAŁACU | DON PEDRO | KIERUNEK KRAKÓW

 

Warsztaty plastyczne poprowadzi Anna Karlińska, absolwentka Sztuki Ogrodowej na Uniwersytecie Rolniczym, projektantka ogrodów, z zamiłowania florystka i plastyczka. 

 

BILETY: 11 zł

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie! 

 

Partnerzy cyklu:

                               

 

 

         

 

 

Cykl polecają:

CzasDzieci.pl                   

 

Qlturka.pl       Mali Turyści        MiastoDzieci.pl

 

     

Bookmark and Share

archiwum