kpb

Przyjdź z rakietą tenisową na film "Borg/McEnroe" - dostaniesz zniżkę na bilet!

 

Z okazji premiery filmu Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem, każdy widz Kina Pod Baranami z rakietą tenisową jest uprawniony do zniżki klubowej przy zakupie biletu na film!

 

Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem  w reżyserii Janusa Metza Pedersena to fascynująca historia legendarnego pojedynku dwóch wybitnych tenisistów w czasie Wimbledonu w 1981 r. Faworyt Björn Borg zmierzył się wówczas z Amerykaninem Johnem McEnroe w meczu, który przeszedł do historii światowego tenisa. W rolach głównych wystąpili Sverrir Gudnason i Shia LaBeouf.

 

Od 27 października każdy, kto przyjdzie na film Borg/McEnroe z rakietą tenisową, będzie uprawniony do zakupu biletu w cenie klubowej: 13 zł (wtorek - czwartek) oraz 15 zł (piątek - niedziela).

 

Zapraszamy do udziału w zabawie :)
 

O FILMIE:

BORG/MCENROE. MIĘDZY ODWAGĄ A SZALEŃSTWEM | BORG MCENROE
reż. Janus Metz Pedersen, Dania/Finlandia/Szwecja 2017, 108'Wimbledon 1980. Cały świat wstrzymuje oddech – rozpoczyna się finałowy mecz. Björn Borg, najlepszy tenisista na świecie, będzie bronił po raz piąty tytułu mistrza. Chłodny, opanowany i skuteczny – jest ulubieńcem publiczności. Nikt jednak nie wie o dramacie rozgrywającym się poza kortem: niespełna 24-letni tenisista jest fizycznym i psychicznym wrakiem, wyniszczonym przez mordercze treningi, które rujnują także jego życie prywatne. Przeciwnik Borga to 20-letni John McEnroe, porywczy i wybuchowy, zdeterminowany, by zająć miejsce swojego dotychczasowego idola. Jaką cenę może mieć sukces?

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum