kpb

Mikołajki z Krecikiem i Famigą

niedziela, 11 grudnia 2016, godz. 11.00

BILETY WYPRZEDANE!

 


fot. Emilian Aleksander, Incendo

 

W niedzielę, 11 grudnia, o godz. 11.00, Kino Pod Baranami wraz z Famigą zapraszają najmłodszych widzów na Mikołajki z Krecikiem. W programie pokaz bajek o przygodach sympatycznego Krecika z kultowej czeskiej bajki dla dzieci, wspólne lepienie bałwana, bitwa na śnieżki oraz wizyta Świętego Mikołaja. Dla każdego dziecka prezent! Bilety w cenie 15 zł.


Tegoroczne Mikołajki najmłodsi spędzą na zimowych zabawach z Famigą i ukochanym bajkowym bohaterem wielu pokoleń widzów - Krecikiem. Zaraz po pokazie bajek Elf wraz ze Śnieżynką wyruszą na poszukiwania Krecika, aby wręczyć mu prezent i zabiorą dzieci w świat szalonych przygód i zabawy. Dzieciaki będą mogły wspólnie ulepić bałwana i wziąć udział w wielkiej bitwie na śnieżki. Na koniec spotkania z wizytą przyjdzie Święty Mikołaj i wręczy każdemu z małych widzów prezent ufundowany przez sponsorów.
BILETY: 15 zł

 

PROGRAM:


BARANKI DZIECIOM: PROJEKCJA BAJEK - czas trwania: 45’
KRECIK
| KRTEK
reż. Zdenĕk Miler, Czechy/Słowacja, 1956-2000

Seria opowiada o małym kreciku i jego niezwykłych, fascynujących przygodach. Krecik ma wielu przyjaciół, z którymi się bawi i wesoło spędza czas. W razie kłopotów jest zawsze pomocny, dlatego też jest bardzo lubiany. Nigdy się nie nudzi, ma głowę pełną szalonych pomysłów. Wymarzony towarzysz dziecięcych przygód.


FAMIGA: ŚNIEŻNE ZABAWY - czas trwania: 20’
Nawet jeśli na zewnątrz zabraknie śniegu, w Kinie Pod Baranami na najmłodszych widzów czeka zimowa zabawa mroźnymi chusteczkami i prawdziwa bitwa na śnieżki! Elf i Śnieżynka wprowadzą dzieci w świąteczny klimat i przygotują na przyjście wyjątkowego Gościa.


WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA - czas trwania: ok. 40’
Na koniec śnieżnej zabawy Kino Pod Baranami odwiedzi Święty Mikołaj i rozda wszystkim dzieciom upominki oraz zbierze zamówienia na przyszły rok.
FAMIGA - zajęcia, warsztaty, urodziny, Sala Doświadczania Świata
Famiga zajmuje się organizacją imprez oraz niezapomnianych urodzin dla dzieci w swoich siedzibach oraz wyjazdowo. Dodatkowo w Famidze na ulicy Wrocławskiej znajduje się sensoryczna Sala Doświadczania Świata - zupełnie inna i nietypowa przestrzeń zabawy oraz edukacji opartej na zmysłach.
W ofercie znajdują się także zajęcia adaptacyjne i ogólnorozwojowe dla maluszków 0-3 lata wraz z opiekunem!Famiga - Sala Doświadczania Świata - ul. Wrocławska 55, Kraków
Famiga - Sala Warsztatowa - ul. Starowiślna 55/4, Kraków
www.famiga.plKINO POD BARANAMI & FAMIGA
- wielokrotni zdobywcy certyfikatu MIEJSCA PRZYJAZNEGO MALUCHOMPATRONAT MEDIALNY:

CzasDzieci.pl       

 

PARTNERZY:

                  

 

                        

Bookmark and Share

archiwum