kpb

Baranki Dzieciom: Tonky + warsztaty bębniarskie

BARANKI DZIECIOM:
TONKY
 - zestaw bajek + warsztaty bębniarskie
niedziela, 29 maja 2016, godz. 11.00
TONKY - zestaw bajek, 40’
reż. Walter Tournier, Urugwaj/Brazylia/Holandia/Argentyna 2007-2009
+ warsztaty bębniarskie


Tonky to mały chłopiec, który poprzez zabawę odkrywa otaczający go świat. Jest on ciekawym wszystkiego i niezwykle twórczym dzieckiem. W codziennych zabawach często towarzyszy mu mlodsza siostrzyczka - Mica. Rodzeństwo wspólnie maluje farbami, organizuje pokaz sztuczek magicznych, bawi się w szkołę i chowanego, składa samoloty z gazet… Ich pomysłowość nie zna granic!

Warsztaty bębniarskie poprowadzi Mateusz Sarapata, uczeń rewelacyjnego perkusisty Marka „Smoka” Rajsa (Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej), członek zespołów SALK, Hatbreakers oraz Wataha Drums. Dzieci będą poznawać instrumenty (conga, djembe, dun duny, bongosy, cajon, bum bum rurki itp.), ich historię oraz dźwięki, jakie można z nich wydobyć, a także uczyć się zasad rytmiki i wspólnie muzykować.

BILETY: tylko 10 zł!

(PROGRAM letniej edycji cyklu Baranki Dzieciom)
(FANPAGE na Facebooku)
KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM
Kino Pod Baranami dziewięciokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

W tym roku Kino otrzymało też tytuł Miejsca Najbardziej Przyjaznego Maluchom wśród krakowskich kin z racji jubileuszowej, dziesiątej edycji akcji.

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!PARTNERZY CYKLU

                           

    


CYKL POLECAJĄ:

CzasDzieci.pl           

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl       

 

Bookmark and Share

archiwum