kpb

Baranki w pieluchach - Dzień matki


czwartek, 26 maja 2016, godz. 11.00W czwartek, 26 maja - w Dzień Matki - zapraszamy na pogodną i pełną humoru komedię Garry'ego Marshalla (Uciekająca panna młoda, Pretty Woman) w gwiazdorskiej obsadzie - opowieść o czterech rodzinach, których losy splatają się w tym wyjątkowym dniu.

BILETY: tylko 12 zł 


DZIEŃ MATKI | MOTHER'S DAY
reż. Garry Marshall, USA 2016, 118’

Sandy - mąż porzucił ją dla młodszej kobiety, a ona stara się udowodnić, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa macocha. 
Miranda - całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą ma poczucie niespełnienia. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami.
Jesse - jej stosunki z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Ale przecież każdą bombę można rozbroić.
Bradley - czyli pan mama, uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią.  

W filmie występują: Jennifer Aniston (Przyjaciele) jako Sandy, Kate Hudson (U progu sławy, Morderca we mnie) jako Jesse, Jason Sudeikis (Millerowie, Szefowie i wrogowie) jako Bradley oraz Julia Roberts w roli Mirandy.
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52).PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                       
Bookmark and Share

archiwum