kpb

Pokaz specjalny w ramach tygodnia wegetarianizmu - Jutro będzie futro


POKAZ SPECJALNY W RAMACH
OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA WEGETARIANIZMU
poniedziałek, 9 maja 2016, godz.
19.00Zapraszamy na specjalny pokaz filmu dokumentalnego Jutro będzie futro - pierwszej w Polsce produkcji filmowej poświęconej tematowi rodzimego przemysłu futrzarskiego. Wydarzenie stanowi część programu Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu.

Już 7 maja ruszają huczne obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu - największej i najstarszej imprezy promującej wegetarianizm i weganizm w Polsce. W tym roku zaplanowano wykłady, pokazy filmów, konkursy, warsztaty gotowania w całej Polsce. Kino Pod Baranami przyłącza się do świętowania, prezentując film Jutro będzie futro - dokument zrealizowany przez Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!, największą organizację zajmującą się ochroną zwierząt w Polsce.

Szczegółowy plan wydarzeń Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu: http://tydzienwege.pl/ .

BILETY: tylko 11,90 zł


JUTRO BĘDZIE FUTRO | JUTRO BĘDZIE FUTRO
reż. Martyna Kozłowska, Polska 2015, 57’

W dokumencie po raz pierwszy znalazły się materiały z kilkudziesięciu polskich ferm zebrane przez działaczy śledczych Fundacji Viva! Głos w nim zabrali profesorowie, etiolodzy, projektanci i przedstawicie największych w Polsce organizacji zajmujących się prawami zwierząt, a także znani aktorzy, dziennikarze i muzycy, m.in. Maja Ostaszewska, Szymon Hołownia, Drak z zespołu Hunter, Adam Wajrak i Dorota Sumińska oraz rzecznik Najwyższej Izby Kontroli.

Bookmark and Share

archiwum