kpb

Baranki w pieluchach - Pokój + warsztaty dla maluszków


czwartek, 10 marca 2016, godz. 11.00W czwartek, 10 marca, o godzinie 11.00, zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na film Pokój - obsypany nagrodami najnowszy film Lenny’ego Abrahamsona, twórcy Franka z Brie Larson w nagrodzonej Oscarem roli matki, której miłość do syna daje moc stwarzania własnego świata.


Po seansie odbędą się warsztaty dla maluszków prowadzone przez animatorkę Famigi - Monikę Madej - „brzdące śpiewające”. Zajęcia rozwijają poczucie rytmu, uwrażliwiają dzieci na muzykę, budują poczucie pewności oraz uczą współdziałania w grupie.

BILETY: tylko 12 zł


POKÓJ | ROOM
reż. Lenny Abrahamson, Irlandia/Kanada 2015, 118'

Oscary: najlepsza aktorka pierwszoplanowa - Brie Larson
- 3 nominacje: najlepszy film, najlepsza reżyseria, najlepszy scenariusz adaptowany - Emma Donoghue
Złoty Glob: najlepsza aktorka w dramacie - Brie Larson
- 2 nominacje: najlepszy film - dramat, najlepszy scenariusz
MFF w Toronto, Warszawski Festiwal Filmowy: Nagroda Publiczności
Brytyjska Nagroda Filmowa BAFTA: najlepsza aktorka pierwszoplanowa, nominacja za najlepszy scenariusz adaptowany
Independent Spirit Awards: najlepsza aktorka pierwszoplanowa, najlepszy debiut scenariopisarski

Nominowany do czterech Oscarów, w tym za najlepszy film, poruszający dramat o intensywności najlepszego thrillera ze znakomitymi kreacjami aktorskimi Brie Larson (Oscar, Złoty Glob, BAFTA), Joan Allen i debiutującego Jacoba Tremblay’a (Critics' Choice Award).
 
Jack ma pięć lat, gdy dowiaduje się od mamy, że pokój w którym mieszka z nią od urodzenia nie jest całym światem. Wychował się tu, myśląc że po drugiej stronie ścian jest pustka. Teraz matka decyduje się powiedzieć mu prawdę i z jego pomocą podjąć walkę o wolność. Od prawie 6 lat są tu więzieni przez człowieka, który każe nazywać się Dużym Nickiem. Izoluje ich od świata, grożąc, że próba ucieczki zostanie ukarana śmiercią. Mama obmyśla niezwykle ryzykowny plan, którego głównym bohaterem ma być właśnie Jack.

Niezwykła opowieść o wielkiej miłości matki i dziecka, która daje moc stwarzania własnego świata.
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52).PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                       
Bookmark and Share

archiwum