kpb

George Michael: Inna historia - pokazy specjalne

GEORGE MICHAEL: INNA HISTORIA to osobista opowieść o życiu słynnego wokalisty.

W Kinie Pod Baranami organizujemy 4 specjalne pokazy tego niezwykłego dokumentu.

Seanse tylko między 6 a 8 lipca!

Pokazy odbędą się w:
piątek, 6 lipca, godz. 20.45 (Dobry Wieczór Filmowy)
sobotę, 7 lipca, godz. 19.45 i 22.30
niedzielę, 8 lipca, godz. 19.45


Równocześnie zapraszamy na Dobry Wieczór Filmowy: Dźwięki muzyki,
podczas którego zaprezentujemy filmy GEORGE MICHAEL: INNA HISTORIA i RIZE. Bilety na 2 filmy: tylko 20 zł!

GEORGE MICHAEL: INNA HISTORIA | GEORGE MICHAEL: A DIFFERENT STORY
reż. Southan Morris, Wielka Brytania 2005, 100'Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o George’u Michaelu, plus to, o co nigdy nie odważylibyście się zapytać.

Ikona popkultury w swoistej spowiedzi, w czasie której wyznaje kolejne grzechy i sama udziela sobie rozgrzeszenia. A wszystko to na naszych oczach. Prawdziwy George Michael, mały chłopiec z przedmieść Middlesex, wzruszający piosenkarz śpiewający na koncercie w hołdzie Freddiemu Mercury’emu w chwili, kiedy umierał na AIDS jego własny kochanek, skonfundowany, zmieszany człowiek, który spotyka się, po 20 latach, z partnerem z Wham. Wciągające i fascynujące, nawet jeśli jedyną piosenką z jego repertuaru, którą kochacie, jest Freedom.

Opowieści towarzyszą najbardziej znane utwory piosenkarza - fragmenty koncertów i teledysków, sceny z wręczania nagród Grammy itp. W filmie występują również takie gwiazdy muzyki pop jak Mariah Carey, Sting, Elton John, Geri Halliwell, Boy George czy Andrew Ridgeley (były wokalista grupy Wham!).TRAILER (wersja oryginalna):

Bookmark and Share

archiwum