kpb

Bajkowy Dzień Dziecka z Famigą 2014

BAJKOWY DZIEŃ DZIECKA z Famigą
niedziela, 1 czerwca 2014, godz. 11.00

Z okazji święta wszystkich dzieci, Kino Pod Baranami wraz z Famigą zapraszają na specjalne wydanie Baranków Dzieciom (niedzielne poranki filmowe dla najmłodszych widzów) - spotkanie pod hasłem BAJKOWY DZIEŃ DZIECKA.

Kino to magiczne miejsce, które przeniesie nas w bajkowy świat przygód naszych ulubionych bohaterów: Czerwony Kapturek przestanie bać się groźnego wilka, Kopciuszek przeistoczy się w śliczną królewnę, a z Brzydkiego Kaczątka wyrośnie piękny łabędź… Czy to są czary, czy zwykła kolej rzeczy?

Po pokazie bajek z serii Bajki Bolka i Lolka, zapraszamy dzieci na bajeczne i kolorowe zabawy z Famigą.

Na każdego uczestnika czekać będzie mały upominek ufundowany przez AMOS i FIORELLO!

Zapraszamy na wyjątkowy dzień dziecka w kinie!

BILETY: 15 zł

Rezerwacje możliwe: w kasie Kina, mailowo ( kasa@kinopodbaranami.pl ), telefonicznie ( 12 423 07 68 ) lub przez Gadu-Gadu (GG 1: 5911809, GG 2: 41836732)PROGRAM:

POKAZ FILMÓW ANIMOWANYCH Z SERII BAJKI BOLKA I LOLKA

(czas trwania: 40’)

ZŁOTA RYBKA
reż. Wacław Wajser, Polska 1970

Lolek złowił złotą rybkę. Złota rybka ofiarowała mu najpierw koronę, potem bogactwo, ale Lolek odrzucił to wszystko, marząc o rowerze. Rybka ofiaruje kolejno chłopcom rower, samochód, rakietę i wreszcie najbardziej dla nich odpowiedni pojazd - hulajnogę.

CZERWONY KAPTUREK
reż. Stanisław Dülz, Polska 1971

Lolek idzie do chorej babci. W lesie spotyka groźnego wilka, w którego skórę przebrał się Bolek. Obaj chłopcy wręczają lekarstwa mieszkającej w leśniczówce babci.

PANTOFELEK KOPCIUSZKA
reż. Bronisław Zeman, Polska 1971

Na wielkim balu Lolek w roli Kopciuszka wzbudza powszechny zachwyt. Bolek adoruje wytrwale piękną damę, nie wiedząc, że to Lolek kryje się pod dziewczęcym strojem. Kopciuszek opuszcza bal, zostawiając swój pantofelek. Bolek poszukuje pięknej panny.

BRZYDKIE KACZĄTKO
reż. Lechosław Marszałek, Polska 1971

Bolek i Lolek znajdują jajko i umieszczają je w inkubatorze. Z jajka wykluwa się niezdarne pisklę. Porzuconym, samotnym pisklęciem opiekuje się Lolek. Z niezdarnego Brzydkiego Kaczątka wyrasta duży, piękny łabędź, który znajduje wśród łabędzi piękną partnerkę.


BAJKOWE ZABAWY Z FAMIGĄ (czas trwania: 60’)

W planie zabaw: liczne podróże do świata bajek i baśni, dziecięcej wyobraźni oraz tęczowe rekwizyty i szczypta magii…

FAMIGA - Miejsce dla Rodziny i Przyjaciół (ul. Starowiślna 55/4)Famiga to nietuzinkowe centrum rodzinne, kawiarnia i niszowa księgarnia w jednym. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć dla najmłodszych, kształtowaniu animatorów oraz w organizacji urodzin dla dzieci i imprez plenerowych dla całej rodziny.


ORGANIZATORZY:
Famiga
Kino Pod Baranami


SPONSORZY:

      
CYKL POLECAJĄ:

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl       
                CzasDzieci.pl

                                             
Bookmark and Share

archiwum