kpb

Baranki w pieluchach: Paryż pani Harris

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
PARYŻ PANI HARRIS (reż. Anthony Fabian)
czwartek, 20 października 2022, godz. 11.00

Kino Pod Baranami

 

 

20 października, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. Na ekranie luksusowe kreacje od Diora, magiczny Paryż lat 50. i znakomita rola Lesley Manville w filmie Paryż pani Harris.

 

Oparty na powieści Paula Gallico Mrs. 'Arris Goes to Paris film Paryż pani Harris to czarująca opowieść o pozornie zwyczajnej brytyjskiej gospodyni domowej, której marzenie o posiadaniu sukni Christiana Diora zabiera ją w niezwykłą przygodę do Paryża. 


W filmie Anthony’ego Fabiana (Skóra, Więcej niż słowa) francuska stolica - centrum mody i elegancji - jest kompletnie obcym światem dla dotkliwie doświadczonej przez II wojnę światową Brytyjki. Marzenie o sukni splata się w jedno z pragnieniem ucieczki od rzeczywistości, naznaczonej wojenną stratą męża. Paryż pani Harris to rozczulająca, współczesna bajka o dążeniu do celu, sile przyjaźni i pozostawaniu sobą, niezależnie od okoliczności.


W filmie występują: Lesley Manville (Nić widmo), Isabelle Huppert (Elle), Jason Isaacs (Odkupienie), Lambert Wilson (Benedetta) i Lucas Bravo (serial Emily w Paryżu).

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!

  

O FILMIE:

PARYŻ PANI HARRIS | MRS. HARRIS GOES TO PARIS
(Anthony Fabian) HU/CA/FR/US/BL 2022, 115’

W Londynie po II wojnie światowej Ada Harris (nominowana do Oscara Lesley Manville) zarabia na życie sprzątając domy. Prowadzi samotne życie, odkąd jej ukochany mąż Eddie zaginął w akcji, ale nie jest typem osoby, która rozpamiętuje wszelkie nieszczęścia. Pewnego dnia Ada dostrzega niewyobrażalnie piękną suknię Christiana Diora wiszącą w sypialni bogatej klientki. Posiadanie czegoś tak pięknego, prawdziwego dzieła sztuki - ach, to mogłoby naprawdę zmienić życie człowieka.


Po podjęciu dodatkowej pracy i licznych oszczędnościach Adę w końcu stać na suknię Diora. Żegna się z bliskimi przyjaciółmi i udaje się do Paryża, aby odwiedzić luksusowy dom mody, gdzie zamieni swoje marzenia w rzeczywistość.

 

ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum