kpb

Przedpremiery na powitanie

Już w piątek, 12 lutego, ponownie powitamy widzów w salach przy Rynku Głównym i w Małopolskim Ogrodzie Sztuki. Po kilkumiesięcznej przerwie znów możemy wspólnie przeżywać filmowe emocje.
 
Na ekranie pojawi się szereg przedpremierowych nowości, na czele z nagradzanym na festiwalach na całym świecie Na rauszu Thomasa Vinterberga z Madsem Mikkelsenem w roli głównej. W programie ponadto: prezentowana na Sundance nietuzinkowa komedia z Andym Sambergiem, którego bohater utknął w pętli czasowej - Palm Springs; przejmujący portret młodego muzyka (nominowany do Złotego Globu Riz Ahmed), który u progu swej kariery traci słuch - Sound of Metal; wyczekiwany debiut reżyserski Viggo Mortensena - Jeszcze jest czas, za który słynny aktor otrzymał Nagrodę Specjalną na Festiwalu w San Sebastian oraz nagrodzona Złotym Lwem niezwykle osobista animacja Mariusza Wilczyńskiego - Zabij to i wyjedź z tego miasta z muzyką Tadeusza Nalepy. Na walentynkowy seans natomiast można wybrać francuską komedię Weselny toast, ukazującą zmagania młodego Adriena, który zrobi wszystko, by nie wygłaszać przemówienia na przyjęciu z okazji ślubu siostry.

 

Pokazy odbywają się z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. W salach kinowych dostępnych jest 50% miejsc, a podczas pobytu w kinie należy zasłaniać usta oraz nos i zachowywać dystans. Na terenie kina rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk.

 


Przedpremierowo w repertuarze od 12 do 18 lutego:

JESZCZE JEST CZAS | FALLING
(Viggo Mortensen) CA/GB 2020, 112’


NA RAUSZU | DRUK
(Thomas Vinterberg) DK 2020, 115’


PALM SPRINGS | PALM SPRINGS
(Max Barbakow) US 2020, 90’

 
SOUND OF METAL | SOUND OF METAL
(Darius Marder) US 2019, 120’

 

ŚCIANA CIENI | ŚCIANA CIENI
(Eliza Kubarska) PL/DE/CH 2020, 90'


WESELNY TOAST | LE DISCOURS
(Laurent Tirard) FR 2020, 87’


 

ZABIJ TO I WYJEDŹ Z TEGO MIASTA | KILL IT AND LEAVE THIS TOWN
(Mariusz Wilczyński) PL 2019, 88’
Film prezentowany z angielskimi napisami.


BILETY:
24 zł
(normalny)
17 zł (ulgowy)
16 zł (klubowy/senior)


Szczegółowy repertuar Kina Pod Baranami dostępny na stronie: https://bit.ly/3cSZsJu

Bookmark and Share

archiwum