kpb

Baranki Dzieciom (wiosna 2020): Przygody Kota Filemona & Kukuryków

PRZYGODY KOTA FILEMONA & KUKURYKÓW
- zestaw bajek

oraz warsztaty ruchowe z Contakids
niedziela, 15 marca 2020, godz. 11.00
Kino Pod Baranami
WYDARZENIE PRZEŁOŻONE NA INNY TERMIN

Zapraszamy najmłodszych widzów na pokaz w ramach wiosennej edycji cyklu Baranki Dzieciom. Tym razem na ekranie poszukiwanie wiosny z Kotem Filemonem, kury z Kukurykowa, a po seansie zestawu animacji warsztaty ruchowe z Contakids.


W PROGRAMIE:

 

PRZYGODY KOTA FILEMONA & KUKURYKÓW - zestaw bajek
(varia) PL 1996-1997, 50'

PRZYGODY KOTA FILEMONA & KUKURYKÓW
reż. Janusz Martyn, Polska 1997, 25'
Wśród licznych pytań, które zadaje mały kociak Filemon swojemu starszemu koledze Bonifacemu dominuje jedno - kiedy przyjdzie wiosna?

KUKURYKÓW
reż. Sławomir Zalewski, Polska 1996, 25'
W małym miasteczku Kukurykowie kury oraz ich przyjaciele przygotowują się do nadchodzących świąt wielkanocnych. Pracy mają dużo. Co gorsza, spotykają je niespodziewane kłopoty, ktoś bowiem kradnie im jaja.

 

Contakids to czas na wspólne szaleństwo, bieganie, skakanie, turlanie i tarzanie. To czas odkrywania, jak można się wspólnie bawić bez żadnych zabawek, wykorzystując tylko ciało. W Contakids, poprzez fizyczny kontakt, pracę z ciałem i ruchem, rodzice i dzieci rozwijają nową formę komunikacji, która sprawia radość wszystkim. Dzieci zwiększają swoje umiejętności motoryczne i pewność siebie, a ich rodzice stają się bardziej ufni wobec siebie i swoich dzieci.

Warsztaty poprowadzi Anna Wańtuch, filmoznawczyni, tancerka, performerka, nauczycielka tańca. Autorka performensów Postnatal Project, w których występuje ze swoim dzieckiem. Pierwszy certyfikowany nauczyciel Contakids w Polsce.

 

BILETY: 12 zł

 

BARANKI DZIECIOM: WIOSNA 2020 - PROGRAM:

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!Partnerzy cyklu:

                


     

Cykl polecają:


CzasDzieci.pl                   

 

Qlturka.pl       Mali Turyści        MiastoDzieci.pl

 

                   

 

 

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum