kpb

Nic nie ginie - pokaz przedpremierowy z udziałem twórców

Nic nie ginie (reż. Piotr Adamski)
- pokaz przedpremierowy z udziałem twórców

poniedziałek, 16 marca 2020, godz. 18.30
Kino Pod Baranami
WYDARZENIE PRZEŁOŻONE NA INNY TERMIN

 

Zapraszamy na specjalny pokaz przedpremierowy Nic nie ginie - filmu nagrodzonego na Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film w Koszalinie, który po Monumencie w reżyserii Jagody Szelc jest kolejną produkcją Szkoły Filmowej w Łodzi będącą dyplomem filmowym swoich studentów Wydziału Aktorskiego.

Gośćmi pokazu będą reżyserka, Kalina Alabrudzińska i aktor, Dobromir Dymecki. Spotkanie z twórcami poprowadzi Anita Piotrowska (Tygodnik Powszechny).

 

Nic nie ginie otrzymał Nagrodę za Najlepszą Reżyserię oraz Nagrodę Jury Młodzieżowego na tegorocznym Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film w Koszalinie, podbijając serca publiczności i zdobywając uznanie krytyków, a także jest nominowany do prestiżowych Nagród "Odkrycia Empiku 2019".

 

BILETY:
24 zł (normalny)
17 zł (ulgowy/senior)
16 zł (klubowy)

 

O FILMIE:

NIC NIE GINIE | NIC NIE GINIE
(Kalina Alabrudzińska) PL 2019, 71'

Klaudia, osaczona przez krytyczną matkę, obsesyjnie niesie pomoc innym. Przemek wielbi Polskę i nienawidzi głupich ludzi. Czyli wszystkich. Donatello kocha żółwie błotne, Aktor - tylko siebie. Maja żyje i chilluje jak Netflix przykazał. Wszyscy biorą udział w terapeutycznym turnusie pod troskliwym okiem Remka. I tworzą najsmutniejszą komedię roku.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum