kpb

studencki Nocny Klub Filmowy: Ukryta gra

czwartek, 14 listopada 2019, godz. 23.00

 


fot_Krzysztof_Wiktor_Watchout_Studio

 

 

W czwartek, 14 listopada, zapraszamy na spotkanie studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Tym razem na ekranie szpiedzy, zimna wojna i wyścig mocarstw w trzymającym w napięciu thrillerze szpiegowskim Łukasza Kośmickiego Ukryta gra. W filmie wystąpiła międzynarodowa obsada – Bill Pullman, Robert Więckiewicz, Lotte Verbeek i Aleksiej Sieriebriakow.

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

BILETY: 11 zł

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE:     

 

UKRYTA GRA | THE COLDEST GAME
(Łukasz Kośmicki) PL 2019, 100' 

 


fot_Krzysztof_Wiktor_Watchout_Studio

 

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2019: Nagroda Specjalna, Nagroda za montaż

 

Szpiedzy, zimna wojna i wyścig mocarstw – Ukryta gra Łukasza Kośmickiego to trzymający w napięciu thriller szpiegowski. Jego akcja rozgrywa się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie na początku lat 60. W filmie wystąpiła gwiazdorska obsada – Bill Pullman, Robert Więckiewicz, Lotte Verbeek i Aleksiej Sieriebriakow.


Jeden ruch może zmienić historię. Akcja filmu toczy się w latach 60., w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Bill Pullman wciela się w rolę Joshuy Mansky’ego, genialnego matematyka, który u szczytu kryzysu kubańskiego zostaje porwany przez amerykańskie tajne służby. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju. Rywalizacja jest jednak tylko przykrywką dla szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch mający powstrzymać konflikt nuklearny.

 

ZWIASTUN:

  

 

 

 

 

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 

MÓWIĄ O NAS:


          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bookmark and Share

archiwum