kpb

Filmowy Indeks 2019/2020

od października 2019 do czerwca 2020

 

 

Od 1 października 2019 roku trwa kolejna edycja akcji FILMOWY INDEKS, którą od wielu lat organizujemy z myślą o licznej grupie krakowskich studentów (w tym doktorantów!). Każdy obejrzany w Baranach film nagradzany jest „zaliczeniem”, a odpowiednia ich liczba premiowana darmowymi biletami. Akcja potrwa do końca czerwca 2020 roku.

 

Od początku października posiadacze ważnej legitymacji studenckiej lub doktoranckiej mogą odbierać specjalne Filmowe Indeksy - imienne druki, w których będą zbierać “zaliczenia” za każdy obejrzany w Kinie Pod Baranami film. Zgromadzenie odpowiedniej liczby “zaliczeń” uprawnia posiadacza Indeksu do odbioru darmowych biletów.
 
Akcja Filmowy Indeks pozwala studentom być na bieżąco z najciekawszymi i najbardziej odważnymi premierami filmowymi, które od lat przyciągają widzów do Kina Pod Baranami, gdzie bilety dla studentów (również doktorantów!) kosztują jedynie 17 zł.
 
Filmowy Indeks to doskonały sposób na spędzenie roku akademickiego w kinie!
 
Filmowy Indeks można otrzymać w jednej z kas Kina (Rynek Główny 27 lub Małopolski Ogród Sztuki, ul. Rajska 12) lub u wybranych partnerów Akcji.

Po raz kolejny partnerem strategicznym akcji jest Education First - International Language Centers - szkoła językowa, która łączy naukę języków obcych z wymianą kulturową, pracą naukową i podróżami edukacyjnymi. Ich misją jest przede wszystkim łamanie barier językowych i kulturowych. Z Filmowym Indeksem Education First oferuje kursy językowe za granicą 5% taniej!

Education First od ponad 50 lat organizuje kursy językowe w 46 szkołach na całym świecie. Wybrać można jeden z 7 języków (angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, japoński i chiński), skorzystać z kursów egzaminacyjnych oraz praktyk. Nauka z EF to świetny pomysł na niezapomniane wakacje, a także możliwość poznania rówieśników z całego świata!

We wrześniu 2017 roku Education First otworzyło swoje krakowskie biuro - w sąsiedztwie Kina Pod Baranami - w Pałacu pod Baranami.

 

REGULAMIN akcji FILMOWY INDEKS 2019/2020

ZASADY OGÓLNE:

1. Regulamin dotyczy akcji Filmowy Indeks.

2. Akcja trwa od 1.10.2019 do 30.06.2020.

a. Druki Filmowych Indeksów wydawane są do 30 czerwca 2020 lub do wyczerpania druków.

b. Od 1 lipca do 30 września 2020 można uzupełniać indeksy otrzymane w okresie 1.10.2019 - 30.06.2020

3. Organizatorem akcji jest Kino Pod Baranami.

4. Uczestnikami akcji są Widzowie posiadający aktualną legitymację studencką lub legitymację doktorancką, którzy zakupili bilet na dowolny seans w Kinie Pod Baranami.


AKCJA“FILMOWY INDEKS”:

1. Każdy student/studentka akcji, który zakupił bilet na dowolny seans w Kinie Pod Baranami może uzyskać druk Filmowego Indeksu, w którym na start otrzymuje jedną pieczątkę.

2. Filmowy Indeks można otrzymać w jednej z kas Kina (Rynek Główny 27 lub Małopolski Ogród Sztuki, Rajska 12) lub u wybranych partnerów Akcji.

3. Filmowe Indeksy są imienne i ważne jedynie z podpisem właściciela.  

4. Zakup jednego biletu na dowolny seans w Kinie Pod Baranami daje prawo do uzyskania JEDNEJ pieczątki w Filmowym Indeksie. W przypadku, kiedy Widz (student/studentka) kupuje kilka biletów na ten sam seans, otrzymują TYLKO jedną pieczątkę w posiadanym Indeksie.

a. w przypadku zakupu biletu w kasie Kina pieczątkę w Filmowym Indeksie uzyskuje się wyłącznie w chwili zakupu biletu na seans.

b. w przypadku zakupu biletu online pieczątkę w Filmowym Indeksie uzyskuje się wyłącznie podczas kontroli biletu przy wchodzeniu na salę kinową na seans.

5. W chwili odbierania biletu gratisowego, Widz (student/studentka) nie otrzymuje pieczątki w Indeksie.

6. Pieczątki z różnych Indeksów nie sumują się.

7. Wypełniony Filmowy Indeks można zwrócić do kasy Kina lub zachować.

8. Po oddaniu wypełnionego Indeksu, można rozpocząć wypełnianie kolejnego Filmowego Indeksu.

9. Akcja nie obejmuje projekcji w ramach studenckiego Nocnego Klubu Filmowego (osobny program lojalnościowy, szczegóły: regulamin Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego).

 

ZASADY KORZYSTANIA Z PROMOCJI:

1. Po „zaliczeniu” 3 filmów, Widz zyskuje możliwość zakupu dwóch biletów w cenie jednego (do zakupionego biletu drugi - na ten sam film - otrzymuje gratis*).

2. Po „zaliczeniu” 6 filmów, Widz otrzymuje jeden bilet gratis* na dowolny film.

* Kino Pod Baranami zastrzega sobie możliwość wyłączenia wybranych filmów z akcji promocyjnej.

 

PARTNER:

    

Bookmark and Share

archiwum