kpb

Baranki w Pieluchach: Jestem najlepsza. Ja, Tonya

czwartek, 15 marca 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 15 marca, zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Jestem najlepsza. Ja, Tonya w reżyserii Craiga Gillespie. Na ekranie Margot Robbie i nagrodzona Oscarem Allison Janney.

 

Jestem najlepsza. Ja, Tonya to historia Tonyi Harding, amerykańskiej mistrzyni łyżwiarstwa figurowego zamieszanej w jeden z największych skandali w historii sportu. Film zawdzięcza swoją siłę pomysłowej narracji i świetnemu montażowi, ale przede wszystkim znakomitym kreacjom aktorskim Margot Robbie (Wilk z Wall Street) oraz uhonorowanej nagrodą Amerykańskiej Akademii Allison Janney (Służące). Reżyser Craig Gillespie zręcznie bawi się konwencjami i przedstawia historię jednego z największych skandali w historii sportu z kilku różnych perspektyw, pozwalając widzowi zdecydować, czy którakolwiek z nich jest prawdziwa.

 

Bilety: 13 zł

UWAGA!
Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

JESTEM NAJLEPSZA. JA, TONYA | I, TONYA
reż. Craig Gillespie, USA 2017, 119'

Oscary 2018: najlepsza aktorka drugoplanowa (Allison Janney)
Złote Globy 2018: najlepsza aktorka drugoplanowa (Allison Janney)
Nagrody BAFTA: najlepsza aktorka drugoplanowa (Allison Janney)
Nagrody Critics Choice 2018: najlepsza aktorka drugoplanowa (Allison Janney), najlepsza aktorka w komedii (Margot Robbie)
Nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych 2018: najlepsza aktorka drugoplanowa (Allison Janney)

Tonya Harding, amerykańska mistrzyni łyżwiarstwa figurowego, jedna z największych pretendentek do olimpijskich medali, znana była z niełatwego charakteru i kontrowersyjnych zachowań. Nikt jednak nie spodziewał się, jak daleko zdolna jest się posunąć w walce o medale. Gdy jej główna konkurentka w amerykańskiej drużynie Nancy Kerrigan została zaatakowana przez nieznanego sprawcę, nie podejrzewano, że była to cynicznie zaplanowana napaść, która miała utorować Harding drogę do olimpijskiego triumfu.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:  

 

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

 
Bookmark and Share

archiwum