kpb

Anatomia startupu - pokaz specjalny


Zapraszamy na pokaz specjalny pierwszego filmu o polskich startupach!

czwartek, 12 maja 2016, godz. 20.45Zapraszamy na pokaz specjalny filmu dokumentalnego Aleksandra Dembskiego Anatomia startupu - pierwszego filmu poruszającego tematykę polskiego środowiska startupowego. Inspirująca opowieść o młodych, przedsiębiorczych ludziach, którzy nie boją się ryzykować realizując marzenia.

“Startup” to słowo i model przedsiębiorczości, które w ostatnich latach zrobiły zawrotną karierę w świecie biznesu. Jako startupy zaczynali tacy globalni gracze jak Google czy Facebook. Sukcesy na wielką skalę odnoszą również polskie firmy.

Anatomia startupu to najnowszy film dokumentalisty Aleksandra Dembskiego, ukazujący fenomen polskiego środowiska startupowego oraz historie spektakularnych zwycięstw. Stanowi on inspirujący portret młodych, przedsiębiorczych ludzi, którzy nie boją się ryzykować, realizując marzenia. W Anatomii startupu wystąpili tacy wyraziści bohaterowie, jak: Michał Sadowski, Jasiek Stasz, Michał Juda, Ewa Dudzic, Monika Żochowska, Artur Racicki i Yuri Drabent.

Pokazowi towarzyszyć będzie prelekcja i spotkanie wokół filmu.

BILETY:
18 zł
(normalny)
14 zł (ulgowy)


ANATOMIA STARTUPU
reż. Aleksander Dembski, Polska 2016, 52'

- portret startupowców - młodego pokolenia przedsiębiorców
Występują: Michał Sadowski, Jasiek Stasz, Michał Juda, Ewa Dudzic, Monika Żochowska, Artur Racicki, Yuri Drabent

Film o młodych, przedsiębiorczych Polakach, którzy wybrali ryzykowną drogę do spełnienia marzeń. Wkraczali w świat biznesu często jeszcze w szkole średniej, zakładając tzw. startupy, czyli prototypy firm. Nie szukali pracy na etacie, inaczej myśleli, ryzykowali, szybciej adaptowali się do dynamicznie zmieniającego się otoczenia. Kreatywni, błyskotliwi, odważni. Gorączka startupowa rozpala młodych ludzi coraz mocniej. Perspektywa zdobycia wielkich pieniędzy na starcie w dorosłość jest bardzo kusząca, ale równocześnie niesie ze sobą duże ryzyko. Motto filmu brzmi: „Nieważne ile razy upadniesz, lecz ile razy wstaniesz”.

Film zostanie wyświetlony z angielskimi napisami.
| The film will be shown with English subtitles.★ pierwszy film poruszający tematykę polskiego środowiska startupowego
★ wyraziści bohaterowie i ich spektakularne historie inspirujące do działania
★ globalny sukces młodych, polskich firm zaczynających od startupów 

// www.anatomiastartupu.pl
// facebook.com/filmostartupach/


ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum