kpb

Seans z Radiofonią - NieściszalniOd początku kwietnia, w każdą niedzielę, nasz stały Patron - Radiofonia polecać będzie jeden spośród filmów premierowo goszczących na ekranach Kina Pod Baranami. W każdy poniedziałek Barany pokazywać będą film polecany przez Radiofonię. Krótka prelekcja na antenie i pokaz filmu w kinie złożą się na Seans z Radiofonią, czyli coś, co koniecznie trzeba usłyszeć i zobaczyć. 

25 kwietnia o godzinie 17.45, podczas Seansu z Radiofonią, Słuchacze i Widzowie zobaczą NIEŚCISZALNYCH, wyróżnionych Nagrodą Publiczności na Warszawskim Festiwalu Filmowym - spektakularne komediowe połączenie wielkomiejskiej symfonii, kina policyjnego i romansu.


Policjant Amadeus Warnebring pochodzi z uzdolnionej muzycznie rodziny, a wśród przodków ma cały szereg sławnych muzyków. On sam jednak nienawidzi muzyki. Teraz Warnebring musi stawić czoła najgorszej sprawie w swej karierze. Grupa sześciu ekscentrycznych perkusistów pod przywództwem rewolucjonistki Sanny postanowiła urządzić zmasowany atak muzyczny, za instrument obierając miasto - jego bloki, infrastrukturę i nieustający hałas. Ich szalona forma ekspresji wywołuje chaos. Miasto staje w obliczu nowego gatunku przestępców - muzycznych terrorystów. Warnebring rozpoczyna rozpaczliwą obławę na seryjnych muzyków.

Usłysz i przyjdź i zostań Słuchaczem i Widzem Seansu z Radiofonią!

Bilet na Seans z Radiofonią:
- jak poniedziałkowe bilety w KPB -
10,90 zł
Bookmark and Share

archiwum