kpb

Dojrzałe kino - Poznasz przystojnego brunetaJak co tydzień, i w najbliższą środę Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałą widownię na premierowy film, po którym będzie okazja do rozmowy przy kawie, herbacie i ciasteczkach. 23 marca bohaterem spotkania będzie niezrównany Woody Allen i jego najnowszy film, POZNASZ PRZYSTOJNEGO BRUNETA

Projekcji filmu tradycyjnie towarzyszyć będzie rozmowa przy kawie i herbacie.

Bilet na seans: tylko 11 zł.


środa, 23 marca 2011, godz. 11.00

POZNASZ PRZYSTOJNEGO BRUNETA | YOU WILL MEET A TALL DARK STRANGER
reż. Woody Allen, USA/Hiszpania 2010, 98'  

Najnowsza komedia Woody’ego Allena to miłosny trójkąt gwiazd kina i historia serii przypadkowych romansów, które prowadzą do zabawnych komplikacji.

Po zmysłowej wycieczce do Hiszpanii (Vicky Cristina Barcelona) i arcyzabawnym powrocie do Nowego Jorku (Co nas kręci, co nas podnieca), mistrz komedii rozpala namiętnościami rozważny i romantyczny Londyn!

Pożądanie, wielkie ambicje i zaskakujące obsesje wywrócą do góry nogami świat pozornie chłodnych londyńczyków. Sally (Naomi Watts) podkochuje się w przystojnym szefie Gregu (Antonio Banderas), jednak ten, nieczuły na jej awanse, próbuje usidlić inną kobietę. Mąż Sally (Josh Brolin), który ima się wszelkich sposobów, żeby spełnić swoje ambicje pisarskie, traci nagle głowę dla tajemniczej piękności z sąsiedztwa (Freida Pinto). Tymczasem spragniony mocnych wrażeń ojciec Sally (Anthony Hopkins) odnajdzie drugą młodość u boku nieprzyzwoicie uroczej call girl (Lucy Punch). W tej błyskotliwej grze z przekornym losem, każde z namiętnych kochanków przekona się, że to właśnie miłość pozwala oszukać przeznaczenie.

W filmie występują Naomi Watts (nominowana do Oscara za 21 gramów), ulubiony aktor Pedro Almodóvara - Antonio BanderasJosh Brolin (gwiazdor Prawdziwego męstwa, nominowany do Oscara za Obywatela Milka), Freida Pinto (rewelacja nagrodzonego Oscarem Slumdoga. Milionera z ulicy) i Anthony Hopkins.

„Najlepsze gagi, najpiękniejsze kobiety” Kate Muir, The Sunday Times
„Lekki film o staraniach ludzi, pragnących czerpać z życia jak najwięcej przyjemności. Jak zwykle u Allena wszystko gra” Janusz Wróblewski, Polityka
„Przezabawna komedia, w której wielkie i wschodzące gwiazdy szukają miłości i szczęścia”
Kevin Lally, Film Journal international
Partnerzy:

  
Bookmark and Share

archiwum