kpb

Tam, gdzie mieszka Bóg

tytuł oryginalny: Beyond the Sun

reżyseria: Graciela Rodriguez Gilio, Charlie Mainardi
aktorzy: Cory Gruter-Andrew, Kyle Breitkopf, Emma Duka, Aiden Cumming-Teicher

czas trwania: 83 min.
produkcja: Argentyna 2017
język: polski dubbing
Polish dubbing

Pierwszy na świecie film kinowy z osobistym udziałem Papieża Franciszka! Oparta na historiach z Biblii, dedykowana dzieciom opowieść o nadziei, wierze i odwadze.

Mały Andrew ucieka z domu, by odszukać położone w górach sanktuarium Jezusa. W ślad za chłopcem wyrusza czwórka jego oddanych, szkolnych przyjaciół. Razem przeżyją wiele niezapomnianych przygód na leśnym szlaku. A przede wszystkim zrozumieją, że z Bożą pomocą są w stanie stawić czoła największym przeciwnościom.

Uroczysta premiera Tam, gdzie mieszka Bóg odbyła się w Watykanie na prośbę samego Papieża, który wierzy, że kino może być znakomitym medium do rozprzestrzeniania katolickich wartości. Ojciec Święty uczestniczył także w pracach nad produkcją oraz sam w niej wystąpił. Tam, gdzie mieszka Bóg jest wspólnym dziełem światowej sławy psycholog Gracieli Rodriguez oraz reżysera i producenta Charliego Mainardiego, autora reklam dla największych firm i marek. W rolach głównych wystąpili Cory Gruter-Andrew (Okja, Fargo), Kyle Breitkopf (Cudowny chłopak), Emma Duke (Lalaloopsy, Dear Santa) oraz Aiden Cumming-Teicher (The Chorus).

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share