kpb

Uwikłanie

tytuł oryginalny: Uwikłanie

reżyseria: Jacek Bromski
aktorzy: Maja Ostaszewska, Marek Bukowski, Danuta Stenka, Olgierd Łukaszewicz, Krzysztof Globisz, Andrzej Seweryn, Krzysztof Pieczyński, Krzysztof Stroiński, Piotr Adamczyk, Małgorzata Buczkowska-Szlenkier, Dorota Pomykała

czas trwania: 128 min.
produkcja: Polska 2011

W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale również z powodu łączącego ich w przeszłości romansu. Prokurator Szacka, prowadząc najtrudniejsze w swojej karierze śledztwo, dotknie historii, o których od lat krążą legendy, ale nikt nie spodziewał się, że mogą okazać się prawdą.

Trzymający w napięciu thriller Jacka Bromskiego. W pozostałych rolach występują m.in.: Danuta Stenka, Andrzej Seweryn, Olgierd Łukaszewicz, Krzysztof Globisz, Krzysztof Stroiński, Piotr Adamczyk, Dorota Segda, Krzysztof Pieczyński, Adam Woronowicz. Autorem zdjęć jest Marcin Koszałka, operator, którego nie trzeba przedstawiać, zwłaszcza po ukochanym przez publiczność Rewersie. Producentem filmu jest Juliusz Machulski.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share