kpb

Wirtuoz. Pojedynek zabójców

tytuł oryginalny: The Virtuoso

reżyseria: Nick Stagliano
aktorzy: Anthony Hopkins, Anson Mount, Abbie Cornish, Eddie Marsan

czas trwania: 109 min.
produkcja: USA 2021
premiera: 2021-05-05
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles
info: e-kinopodbaranami.pl

Film dostępny na e-kinopodbaranami.pl.

 

Wirtuoz. Pojedynek zabójców to mroczna historia dręczonego przez wyrzuty sumienia zabójcy na zlecenie, który staje w obliczu nowego, nietypowego zadania. Jego realizacja nie będzie łatwa: mężczyzna nie zna personaliów swojej ofiary - wie jedynie, że jest ona jego zbuntowanym kolegą po fachu.


W filmie Wirtuoz. Pojedynek zabójców w tajemniczego szefa morderców wcielił się podwójny laureat Oscara sir Anthony Hopkins, a na ekranie towarzyszą mu Anson Mount (seriale Star Trek: Discovery, Inhumans), Abbie Cornish (Trzy billboardy za Ebbing, Missouri), Eddie Marsan (Dżentelmeni) i David Morse (Zielona mila).


Jest opanowany, skrupulatny i działa z morderczą precyzją. Wirtuoz to bezimienny zabójca na zlecenie, który od swojego mentora otrzymuje najtrudniejsze zadanie w dotychczasowej karierze. Musi wytropić i zabić zbuntowanego zabójcę, nie wie jednak, kto jest jego celem. Zna tylko czas i miejsce, gdzie będzie mógł spotkać swoją przyszłą ofiarę. Co zrobi, kiedy na jego drodze stanie piękna kobieta? Czy wytropi cel i idealnie wykona zadanie?

 

| A lonesome stranger, secure, nerves of steel, must track down and kill a rogue Hitman to satisfy an outstanding debt. But the only information he's been given is a time and location where to find his quarry - 5pm at a rustic diner in the dying town. No name, no description, nothing. When the assassin arrives there are several possible targets, including the county sheriff. Endangering his life, the assassin embarks on a manhunt to find the Hitman and accomplish his mission. But the danger escalates when the erotic encounters with a local woman threaten to derail his task.

 

Film prezentowany w ramach Wirtuoz. Pojedynek zabójców - pokaz przedpremierowy.

 


ZWIASTUN:

Bookmark and Share