kpb

Fisheye

tytuł oryginalny: Fisheye

reżyseria: Michal Szcześniak
aktorzy: Julia Kijowska, Wojciech Zielinski, Piotr Adamczyk

czas trwania: 97 min.
produkcja: Polska 2020
premiera: 2021-02-15
język: polski
in Polish

Fisheye to wizjer, a zarazem jedyny kontakt ze światem Anny, która właśnie dokonała wielkiego odkrycia naukowego. Niestety nie dane jest jej nacieszyć się owocami swojej pracy. Zostaje porwana i poddana obserwacji w zamknięciu. Przez tytułowy wizjer śledzi życie najbliższych, którzy nie szczędzą wysiłków, by ją odszukać. Jednocześnie nawiązuje skomplikowaną relację z porywaczem. Zdesperowana kobieta zaczyna rozumieć, że aby się uwolnić, musi rozwikłać tajemnicę z przeszłości.


W thrillerze Fisheye grającej główną rolę Julii Kijowskiej, która wciela się w uprowadzoną Annę, partneruje Piotr Adamczyk jako enigmatyczny porywacz.


Reżyser, Michał Szcześniak o głównej bohaterce: potrafi manipulować otaczającymi ją ludźmi. Ktoś taki, nawet w zamknięciu, będzie próbował wpłynąć na swojego porywacza, będzie rozgrywał z nim partię tajemniczej gry. Anna wciąż stara się być dwa kroki przed porywaczem. Jest zła i magnetyczna, przeczuwa, że porywacz jest od niej uzależniony.


| A woman is kidnapped and kept a prisoner. In captivity she learns she has been adopted and her family buried the uncomfortable truth. In order to break free she needs to solve a mystery from the past.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share