kpb

Na topie

tytuł oryginalny: The High Note

reżyseria: Nisha Ganatra
aktorzy: Dakota Johnson, Tracee Ellis Ross, Ice Cube

czas trwania: 114 min.
produkcja: US/GB/CN 2020
premiera: 2020-07-10
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles

W olśniewającym świecie sceny muzycznej Los Angeles, błyszczy wspaniała Grace Davis (Tracee Ellis Ross), gwiazda, której talent (i ego) osiągnęły szczyty. Maggie (Dakota Johnson) to przepracowana „prawa ręka” Grace. Jest asystentką, ale nie porzuciła jednak dziecięcego marzenia o produkowaniu muzyki. Sprawy nabierają tempa, gdy wieloletni menedżer Grace (Ice Cube) przedstawia piosenkarce wybór, który może zmienić bieg jej kariery, a Grace musi podjąć decyzję, która może wpłynąć na jej dalsze życie. Główne bohaterki czeka seria trudnych do przewidzenia wydarzeń, na które nawet doskonała asystentka nie byłaby się w stanie przygotować. Z pewnością wszystko się zmieni.


Uznana reżyserka Nisha Ganatra (Late Night) przedstawia zabawną i poruszającą historię o podążaniu za marzeniami osadzoną w niespokojnym świecie zjawiskowej sceny muzycznej Los Angeles.


| A superstar singer and her overworked personal assistant are presented with a choice that could alter the course of their respective careers.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share