kpb

W lesie dziś nie zaśnie nikt

tytuł oryginalny: W lesie dziś nie zaśnie nikt

reżyseria: Bartosz M. Kowalski
aktorzy: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Michał Lupa, Mirosław Zbrojewicz, Gabriela Muskała, Wojciech Mecwaldowski, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko, Michał Zbroja

czas trwania: 105 min.
produkcja: Polska 2020
język: polski
in Polish

fot. Michał Chojnacki, Akson Studio

Domek w środku lasu, monstrum, polujące na grupę odciętych od świata nastolatków – W lesie dziś nie zaśnie nikt, nowy film twórców kontrowersyjnego Placu zabaw i szalonego Ataku paniki, to slasher zanurzony w estetyce amerykańskiego horroru lat 80. Makabra, groteska, seks, a w tle społeczny komentarz. Takiej zabawy gatunkiem w Polsce jeszcze nie było.
 

Dwaj bracia natrafiają w lesie na tajemnicze znalezisko, które okaże się makabryczne w skutkach... Lata później, krwawe konsekwencje odkrycia poniesie grupa bogu ducha winnej młodzieży, która spędza wakacje w leśnej głuszy.


W rolach młodzieży walczącej o życie: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Sebastian Dela i Michał Lupa. W pozostałych rolach Gabriela Muskała, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski oraz Michał Zbroja.

 


ZWIASTUN:

Bookmark and Share