kpb

Baranki w pieluchach - Być jak Kazimierz Deyna



Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

7 marca -  Być jak Kazimierz Deyna, polska komedia w czeskim wydaniu!  

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: tylko 12 zł





czwartek, 7 marca 2013, godz. 11.00

BYĆ JAK KAZIMIERZ DEYNA | BYĆ JAK KAZIMIERZ DEYNA
reż. Anna Wieczur-Bluszcz, Polska 2012, 98’

Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" 2012:
Grand Prix - Wielki Jantar
Jantar dla Gabrieli Muskały za rolę, Jantar dla Tomasza Naumiuka za zdjęcia

30. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza ALE KINO+ 2013:
Nagroda Publiczności

Ińskie Lato Filmowe 2012: Złota Rybka

Zabawna opowieść o dorastaniu, niejednej miłości i życiowych wyborach, w której bramki strzelają Deyna i Boniek, białe skarpetki mają moc afrodyzjaku, pożądanie prowadzi do czystości, a Matka-Polka rozprawia się z rynkami wschodnimi.

Śmieszna i wzruszająca historia małego Kazia urodzonego w PRL-u, chłopaka, który dojrzewa w burzliwych czasach transformacji, by w nowe tysiąclecie wkroczyć już z własną rodziną.

Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna. Również szkolenie pod okiem profesjonalnego trenera - miejscowego rolnika - zdradza, że futbol nie jest powołaniem chłopaka. Kazik dorasta i coraz lepiej rozumie, że musi znaleźć w życiu własną drogę.

Łączy bezpretensjonalność, ironię, szyderstwo z ciepłym humorem czeskiego kina.
Janusz Wróblewski, "Polityka"





Patroni medialni
:

MiastoDzieci.pl CzasDzieci.pl


Partnerzy
:



   
Bookmark and Share

archiwum