kpb

41 dni nadziei

tytuł oryginalny: Adrift

reżyseria: Baltasar Kormakur
aktorzy: Shailene Woodley, Sam Claflin

czas trwania: 99 min.
produkcja: USA 2018
premiera: 2018-07-06
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles

Tami i Richard, dwoje szaleńczo zakochanych młodych żeglarzy wyrusza w rejs przez Pacyfik do odległej o tysiące kilometrów Kalifornii. Nie mają pojęcia, że płyną wprost na spotkanie jednego z największych huraganów w historii. Ich jacht w starciu z żywiołem nie ma żadnych szans. Cudem udaje im się ocaleć, ale łódź jest w ruinie, a ciężko ranny Richard nie jest w stanie żeglować. Nie mogąc liczyć na pomoc z zewnątrz, Tami musi znaleźć w sobie siłę, by na pokładzie roztrzaskanego jachtu przepłynąć ocean i ocalić mężczyznę swojego życia.

Zrealizowany z ogromnym rozmachem, oparty na prawdziwych wydarzeniach film o wielkiej miłości i walce o przetrwanie w obliczu jednego z największych sztormów w dziejach. W rolach głównych Shailene Woodley (Niezgodna, serial Wielkie kłamstewka) oraz Sam Claflin (Zanim się pojawiłeś; Love, Rosie).

 

| A true story of survival, as a young couple's chance encounter leads them first to love, and then on the adventure of a lifetime as they face one of the most catastrophic hurricanes in recorded history.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share